Comarch ERP XT

Comarch ERP XT to idealne rozwiązanie dla zarządzających niewielkimi firmami i Jednoosobowymi Działalnościami Gospodarczymi.

Pomaga młodym przedsiębiorcom w prowadzeniu ich biznesu w sposób łatwy, bezpieczny i przede wszystkim skracający czas poszczególnych procesów. A, jak wiadomo, prowadząc firmę w pojedynkę obowiązków i spraw do dopilnowania jest bardzo wiele. Na szczęście jest Comarch ERP XT!

Jakie korzyści daje Comarch ERP XT?

– pomaga w zachowaniu spokoju i bezpieczeństwa. Wszystkie dokumenty przechowywane są w polskiej chmurze Comarch,
– płynnie łączy sprzedaż stacjonarną i  internetową z księgowością, wystawianiem faktur i magazynowaniem,
– przyspiesza procesy biznesowe w firmie,
– sztuczna inteligencja, na której oparta jest technologia Comarch ERP XT, umożliwia wprowadzanie wszelkich dokumentów za pomocą zdjęć,
– dostęp pracowników do tego samego zestawu informacji, przedstawionych w jasny i transparentny sposób,
– przedsiębiorcy określają go, jako całkowicie bezproblemowy i niezwykle pomocny. Zgodnie twierdzą, że oszczędzają dzięki niemu bardzo dużą ilość czasu, który mogą przeznaczyć na cokolwiek innego,
– wystawienie i wysłanie faktury do klienta zajmuje kilkanaście sekund.

Faktury

Wystawianie faktur skrócone do minimum

zobacz więcej

Możliwość wystawiania faktur z dowolnego miejsca – online lub z aplikacji w telefonie. Co najważniejsze – proces ten został uproszczony i skrócony do minimum, aby maksymalnie usprawniać Twoją pracę i oszczędzać cenny czas.

Księga Podatkowa

Łatwe prowadzenie księgowości

zobacz więcej

Usprawnia prowadzenie księgowości w dowolnej formie: pełnej Księgowości Kontowej lub Księgi Przychodów i Rozchodów. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, kompleksowo, z zapisem danych w chmurze Comarch.

Magazyn

Pełna kontrola nad magazynem

zobacz więcej

Usprawnia sprzedaż oraz sprawowanie kontroli nad bieżącymi stanami magazynowymi. Umożliwia automatyczne przeprowadzanie spisów z natury i inwentaryzacji; samodzielnie blokuje sprzedaż produktów, których fizycznie nie ma w magazynie.

księga handlowa

Generowanie plików, ewidencja rozliczeń i wiele innych

zobacz więcej

Ewidencja i rozliczenia, generowanie plików i zestawień, obliczenia, wysyłka deklaracji do urzędów… to tylko część możliwości, jakie daje ta funkcjonalność. Przydatna, jeśli zdecydujesz się na pełną Księgowość Handlową w swojej firmie.

OCR

Program do wypełniania dokumentów i faktur

zobacz więcej

To inteligentny program, usprawniający wprowadzanie danych ze zdjęć oraz skanów faktur i dokumentów i wprowadzający je do programu. Co ciekawe, rozpoznaje on konkretne dane i przypisuje do odpowiednich pól.

Raporty BI

Gotowe analizy i raporty

zobacz więcej

Dzięki temu narzędziu wygenerujesz raporty z zebranymi danymi w przejrzystej, wybranej przez siebie formie. To Ty decydujesz, jakie obszary zostaną poddane analizie, z jakiego zakresu czasowego i z jaką dokładnością. Spójrz na swoją firmę z punktu widzenia aktualnych i miarodajnych danych!

e-Sklep i wszystko.pl

Skuteczna sprzedaż i dostęp do wielu platform

zobacz więcej

Comarch XT daje możliwość dostępu do platformy wszystko.pl, która umożliwia bezpłatną sprzedaż, jak również wgląd do adresów firm handlowo-usługowych i platform sprzedażowych. E-sklep to sklep internetowy, zintegrowany z systemami Comarch ERP. Umożliwia skuteczną i wygodną sprzedaż swoich produktów online.

Comarch e-Sale

Intuicyjne wystawianie produktów na sprzedaż

zobacz więcej

Aplikacja ułatwiająca sprzedaż w internecie, zintegrowana z najpopularniejszymi serwisami aukcyjnymi (np. Allegro czy eBay). Nie musisz mieć dużego doświadczenia, by wystawiać swoje produkty. Usprawnij swoją działalność w e-commerce i zarządzaj sprzedażą łatwo i wygodnie.

Usługi Księgowe

Łatwiejsze zarządzanie księgowością

zobacz więcej

Usprawnienie księgowości w Twojej firmie, z podziałem na: Księgę Handlową, Księgę Podatkową, OCR i JPK. Sprawy, które wydawały Ci się trudne i zawiłe, nareszcie zostaną usystematyzowane i usprawnione. 

Apfino

Płatności online, faktoring i windykacja

zobacz więcej

Umożliwia opcję płatności online oraz przekazanie faktur do faktoringu lub windykacji. Dzięki tym funkcjom, możesz sprawnie i szybko przekazywać swoje sprawy odpowiednim osobom i firmom, które zajmują się dla Ciebie np. odzyskiwaniem należności.

Comarch PPK

Zarządzanie Pracowniczymi Planami Kapitałowymi

zobacz więcej

Comarch PPK daje możliwość naliczania i przesyłania składek do instytucji finansowych oraz prowadzenia ich ewidencji. Istnieje możliwość integracji wprowadzanych danych z chmurą Comarch.

POS – Punkt Obsługi Sprzedaży detalicznej

Aplikacja dla sprzedawców

zobacz więcej

Aplikacja przeznaczona dla sprzedawców odpowiedzialnych za obsługę na stanowiskach kasowych. Usprawnia wszelkie operacje związane z obsługą klienta. Przydatna w sklepach każdego typu – tradycyjnych, na wyspach, kornerach, pop-up store i innych. 

E-commerce

Sprawne prowadzenie sprzedaży w internecie

zobacz więcej

Daje możliwość łatwiejszego i sprawniejszego prowadzenia sprzedaży w internecie dla każdego typu klientów (detalicznych, biznesowych). Zawiera wiele funkcjonalności, jak Comarch ERP e-Sklep, Pulpit Kontrahenta czy dostęp do platformy wszystko.pl, gdzie porównasz najlepsze oferty i dokonasz zakupu w najatrakcyjniejszej cenie.