Comarch ERP XL

Wybrało go już ponad 5000 przedsiębiorców z całej Polski, i to z różnych branż!

Nie bez powodu, gdyż jego uniwersalność i możliwość dostosowania do potrzeb każdego przedsiębiorstwa czyni go jedynym w swoim rodzaju. Świetnie sprawdza się we wszystkich dużych firmach: handlowych, produkcyjnych, usługowych czy serwisowych. Daje ogromne możliwości, od tych podstawowych, jak zarządzanie obiegiem dokumentów czy usprawnianie pracy produkcji, po szczegółowe, jak np. ewidencja usług serwisowo-remontowych w firmie.

Czym charakteryzuje się Comarch ERP XL?

– podobnie jak inne narzędzia tej firmy jest funkcjonalny, podzielony na wiele modułów i ma bardzo elastyczną budowę,
– do wyboru jest wiele inteligentnych modułów, jak na przykład „Produkcja”, „Handel i Dystrybucja” czy „Księgowość i finanse”. Każdy z nich został stworzony do innych celów, jednak łączy je jedno: usprawnienie i przyspieszenie codziennej pracy,
– jest dostępny zarówno w wersji serwerowej, jak i w wariancie Saas, umożliwiającym zdalny dostęp,
– moduł „Analizy i raporty” dostarcza rzetelnych i prawdziwych informacji odnośnie funkcjonowania przedsiębiorstwa,
„E-commerce” pozwala w prosty sposób obsługiwać sprzedaż internetową,
– moduł „Comarch Mobile” to nieoceniona pomoc dla osób, które pracują zdalnie.

 

Produkcja

Program do zarządzania produkcją

zobacz więcej

Daje możliwość zarządzania technologią produkcji, magazynem i zaopatrzeniem, planowaniem, kalkulacją i rozliczeniami. To elastyczny i modułowy system, który pozwoli Ci mieć wszystko, co dotyczy produkcji w Twojej firmie, w jednym miejscu.

Handel i dystrybucja

Wsparcie procesów handlowych i dystrybucyjnych

zobacz więcej

To moduł, który pozwala na obsługę różnego typu transakcji (również za granicą). Zapewnia wsparcie w procesach handlowych, zakupowych i dystrybucyjnych. Usprawniaj proces zarządzania dokumentami, zarządzaj cenami, kontroluj stan zapasów i dużo więcej!

gospodarka magazynowa

Zarządzanie magazynem i kontrola zapasów

zobacz więcej

Pełne i kompleksowe wsparcie wszelkich procesów logistycznych, magazynowych i transportowych w Twojej firmie! Dzięki temu modułowi zyskasz kontrolę nad zapasami, usprawnisz realizację dyspozycji magazynowych oraz wyeliminujesz wiele pomyłek.

Finanse i księgowość

Pomaga w zarządzaniu płynnością finansową

zobacz więcej

Pozwala na sprawną obsługę księgową w firmie, zgodną z aktualnie obowiązującymi przepisami. Daje możliwość m.in. pełnego zarządzania płynnością finansową w firmie, kontroli  VAT-u, obsługi leasingów i lokat.

Analizy i raporty

Wszystkie firmowe dane pod kontrolą

zobacz więcej

Pozwala na bieżącą analizę sytuacji w przedsiębiorstwie w większości obszarów, np. księgowość i płatności, handel, transport i logistyka, produkcja, CRM, budżetowanie. Daje możliwość szybkiego generowania raportów w wielu formach (np. przejrzystych wykresów czy tabel).

procesy i obieg dokumentów

Automatyzacja procesów biznesowych

zobacz więcej

Daje możliwość usprawnienia, porządkowania i automatyzacji wielu czynności (jak np. obieg dokumentów). Pozwala przy tym przenieść procesy biznesowe do aplikacji, stwarzając możliwość pracy w formie zdalnej.

kontrola jakości

Kontrola, wykrywanie błędów i unikanie strat

zobacz więcej

Z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, że wykrywanie błędów na wczesnym etapie pozwala na ograniczenie strat, a co za tym idzie – kosztów. Dlatego też niezbędna jest bieżąca kontrola jakości, którą zdecydowanie usprawnia dedykowany moduł Comarch. Jego głównym zadaniem jest m.in. definiowanie i grupowanie parametrów kontroli jakości, jak również oznaczanie materiałów produkcyjnych podlegających kontroli. Minimalizuj błędy, generuj zyski!

praca mobilna

Mobilna sprzedaż

zobacz więcej

Moduł stworzony dla wszystkich osób pracujących mobilnie, w tym handlowców czy kadry kierowniczej. Pozwala na zdalny dostęp do bieżących informacji czy podjętych działaniach handlowych. Daje możliwość zarządzania pracą handlowców i nie tylko.

Serwis i remonty

Monitorowanie zleceń serwisowych

zobacz więcej

Dedykowany pracownikom z obszaru serwisowego – do zarządzania pracą zarówno u klientów, jak i wewnątrz firmy. Jakie funkcjonalności cechują ten moduł? Planowanie, realizacja i monitoring zleceń serwisowych, przydział osób odpowiedzialnych za dane zlecenie, wgląd do historii zleceń, jak również ewidencja serwisowanych urządzeń czy możliwość rejestru wykonywanych czynności. 

kadry i płace

Wszystkie sprawy kadrowo-płacowe w jednym miejscu

zobacz więcej

Pozwala na pełną obsługę procesu kadrowo-płacowego (od zatrudnienia pracownika, aż po zakończenie współpracy z rozwiązaniem umowy). Dzięki temu modułowi usprawnisz codzienne czynności, jak wysyłka deklaracji do ZUS czy urzędów skarbowych, przygotowywanie wypłat dla pracowników i o wiele więcej. 

Automatyzacja wysyłek

Wygodne nadawanie i śledzenie statusu przesyłek

zobacz więcej

Usprawnia realizację wysyłek w firmie. Jest zintegrowany z najpopularniejszymi firmami kurierskimi. Pozwala na szybkie nadawanie przesyłek, śledzenie ich statusów, wygodne pobieranie i drukowanie listów przewozowych i zamawianie kuriera. Moduł ten zdecydowanie skraca czas wielu procesów i pozwala wyeliminować błędy (np. podczas ręcznego wypełniania danych).

E-commerce

Usprawnia i ułatwia sprzedaż w internecie

zobacz więcej

Daje możliwość łatwiejszego i sprawniejszego prowadzenia sprzedaży w internecie dla każdego typu klientów (detalicznych, biznesowych). Zawiera wiele funkcjonalności, jak Comarch ERP e-Sklep, Pulpit Kontrahenta czy dostęp do platformy wszystko.pl, gdzie porównasz najlepsze oferty i dokonasz zakupu w najatrakcyjniejszej cenie.

EDI

Wsparcie operacji w łańcuchu dostaw

zobacz więcej

To nowoczesna platforma do bezpiecznej komunikacji elektronicznej, dająca pełne wsparcie operacji – nawet w bardzo rozbudowanym – łańcuchu dostaw. Usprawnia m.in. proces zamówień, fakturowania i kontaktu z partnerami biznesowymi. 

zabezpieczanie danych

Najważniejsze dane w chmurze

zobacz więcej

To moduł, który zabezpiecza kluczowe dane firmy oraz pozwala na ich współdzielenie, dzięki wirtualnemu dyskowi iBard24. Zapewnia pełne bezpieczeństwo, dzięki szyfrowaniu danych. Pozwala też na backup dowolnych danych bezpośrednio z systemu.