comarch erp Optima

Comarch ERP Optima to jeden z najlepiej zintegrowanych systemów informatycznych, nie tylko dla małych, ale również dla średnich polskich przedsiębiorstw.

Zdaje egzamin w każdej z branż. Wśród konkurencji wyróżnia go zdecydowanie świetna modułowość i możliwość dopasowania do profilu działalności każdej firmy. 

Poznaj jego możliwości:

moduł „Handel z Magazynem” idealnie sprawdzi się przy fakturowaniu i  sprawnym prowadzeniu gospodarki magazynowej,
sklep internetowy „eSklep” daje możliwość korzystania i umieszczania w nim swoich towarów. Charakteryzuje się dobrym pozycjonowaniem w Google, integracją z Allegro i Facebookiem, a także z najpopularniejszymi porównywarkami cenowymi,
moduł „CRM” to kompleksowe rozwiązanie umożliwiające wprowadzenie strategii biznesowych. Usprawnia przygotowanie i obsługę ofert handlowych,
„Serwis” pozostaje zintegrowany z pozostałymi modułami. Daje możliwość ustalania harmonogramu i rejestrowania wszystkich wykonywanych działań. Pozwala także wystawiać paragony i faktury,
„Mobilny magazynier” to świetne i nieocenione narzędzie dla logistyków,
„Mobilny sprzedawca” jest wielofunkcyjnym narzędziem, z którego mogą korzystać wszyscy przedstawiciele handlowi, gdyż zdecydowanie  ułatwia i przyspiesza pracę.

Mobilne zarządzanie

Działa w systemach: Android oraz Windows Mobile

zobacz więcej

W pełni responsywna aplikacja mobilna, ułatwiająca pracę handlowcom, menedżerom czy dyrektorom handlowym. Nie tylko usprawnia proces zamówień, ale również pozwala w szybkiej komunikacji między pracownikami, dzięki wbudowanemu komunikatorowi. 

Mobilna sprzedaż

Aplikacja mobilna wspomagająca sprzedawców

zobacz więcej

Aplikacja stworzona dla handlowców z różnych branż, czyli osób, które w dużej mierze pracują zdalnie. Dzięki niej zyskasz możliwość finalizacji sprzedaży już podczas wizyty u klienta – łącznie z wystawieniem i wydrukowaniem faktury. Obsługa zamówień w terenie jeszcze nigdy nie była taka prosta! I to nawet offline. 

Moje br

Fakturowanie i komunikacja z biurem rachunkowym

zobacz więcej

Idealne rozwiązanie dla małych firm, które nie potrzebują rozbudowanego systemu do fakturowania, gdyż wystawiają ich niewiele. Dzięki temu narzędziu szybko i bezproblemowo wystawisz fakturę, jak również prześlesz ją do swojego biura rachunkowego.

Mobilny serwis

Moduł dla pracowników serwisowych

zobacz więcej

Aplikacja mobilna, która sprawdzi się w firmach serwisowych. Zyskaj pełną kontrolę nad przedsiębiorstwem, dzięki raportowaniu i analizie prowadzonych działań, napraw i usług serwisowych. Możliwość sprawdzenia historii napraw danych urządzeń, planowanie wizyt i tras serwisantów i dużo więcej!

HRM

Zarządzanie zasobami ludzkimi

zobacz więcej

Usprawnia pracę działu kadr, jak również pozwala pracownikom firmy na dostęp do własnych danych. Dzięki temu narzędziu łatwiej przeprowadzisz rekrutację, zyskasz szybki i wygodny dostęp do wielu danych, jak urlopy, delegacje, spotkania, rejestracja czasu pracy i nie tylko. 

Mobilne zakupy

Aplikacje mobilne dla firm

zobacz więcej

Pełne wsparcie w pracy przedstawicieli handlowych i nie tylko! Aplikacja dla osób odpowiedzialnych za zakupy, pracujących w terenie. Usprawnia i pomaga podczas negocjacji najlepszych warunków handlowych, rejestrowania ofert i dokonywania zakupów.

IBARD

Bezpieczne przechowywanie danych w chmurze

zobacz więcej

Bezpieczne przechowywanie danych w chmurze. Umożliwia automatyczny backup baz danych, plików i folderów, jak również szyfrowanie plików czy synchronizację danych na wielu urządzeniach.

E-commerce

Sprzedaż w internecie nigdy jeszcze nie była tak łatwa!

zobacz więcej

Daje możliwość łatwiejszego i sprawniejszego prowadzenia sprzedaży w internecie dla każdego typu klientów (detalicznych, biznesowych). Zawiera wiele funkcjonalności, jak Comarch ERP e-Sklep, Pulpit Kontrahenta czy dostęp do platformy wszystko.pl, gdzie porównasz najlepsze oferty i dokonasz zakupu w najatrakcyjniejszej cenie.